Zakup nieruchomości

Zakup nieruchomości z doradcą

Zakup nieruchomości, podobnie jak sprzedaż, nie jest czynnością prostą i oczywistą. Jest to skomplikowany projekt i trzeba skoordynować własne działanie w wielu instytucjach, taki jak doradca finansowy, bank, deweloper, firma remontowa, notariusz. Wszelkie działania, które są podejmowane na każdym etapie wymagają zarówno wiedzy jak i czasu. 

Jako biuro nieruchomości możemy pomóc Ci w zakupie nieruchomości

1. Na pierwszym spotkaniu omawiamy potrzeby i oczekiwania klienta oraz zasady współpracy.
2. Wszystkie uzgodnienia spisujemy i zawieramy umowę pośrednictwa. Nasze usługi realizujemy tylko na podstawie zawartej umowy pośrednictwa.
3. Przeprowadzamy analizę rynku nieruchomości wg. wstępnie ustalonych zasad.
4. Wspólnie dokonujemy analizy zebranych ofert i podejmujemy działania związane z umówieniem prezentacji wybranych ofert.
5. Po prezentacji wykonujemy wspólnie kolejną analizę i dla wybranych ofert pozyskujemy dodatkowe informacje. Pozwala to uniknąć nieprzewidzianych komplikacji na dalszym etapie realizacji zakupu nieruchomości, a także zwiększa bezpieczeństwo zakupu.
6. Współpracujemy z biurami nieruchomości, które w swojej bazie posiadają oferty odpowiadające kryteriom naszego klienta. Staramy się dotrzeć do maksymalnej ilości ofert wystawionych na sprzedaż.
7. Kolejny raz analizujemy oferty pod kątem lokalizacji, standardu i ceny. Zweryfikowane oferty przedstawiamy klientowi. Po wyborze konkretnych ofert pomagamy w procesie negocjacji ceny i warunków transakcji.
8. Nadal monitorujemy rynek, jesteś w stałym kontakcie z klientem, przekazujemy informacje o nowych ofertach, zmianach cen itp. Dzięki temu klient am bezpośrednią wiedzę o aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości.
9. Poprzez stałą współpracę z doradcą finansowym jesteśmy w stanie pomóc w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania zakupu nieruchomości.
10. Do samego końca czynnie uczestniczymy w kompletowaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia i zakończenia transakcji, towarzyszymy przy podpisaniu aktu notarialnego, a także pomagamy przy przekazaniu nieruchomości.
Copyrights © Residence Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.